Ilulaat aled kuni -50% | 03.06.-30.06.2019.

Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei) Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei)
Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei)Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei)Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei)
Lanvin

A Girl In Capri

Tualettvesi (EDT)
Lõhnakompositsioon: Lilled, Tsitruselised, Muskus, Merevaik, Vesi
UUDIS Kingitus
Kingitus! Lanvin

Osta: Lanvin A Girl in Capri (50 ml vai 90 ml)

*Kingitusi ei summeerita. **Kampaania kestab 03.06.-30.06.2019.

Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei)
90 ml 69,99 € 78 € 100 ml
 
Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei)
50 ml 49,99 € 100 € 100 ml
 
Lanvin A Girl In Capri (Tualetes ūdens sievietei)
30 ml 39,99 € 133 € 100 ml
 

Tootekirjeldus

Lanvin A Girl In Capri

(Tualetes ūdens sievietei)


Lanvin A Girl In Capri ražas pārpilnie augļu dārzi un lauki izstaro pastorālu saldmi. Smaržu buķete atveras ar primofiores citrona esenci. Aromāts ir starojošs un tik optimistisks kā pusdienlaika saule, kuras žilbinošā gaisma pielej kluso ieliņu bruģi. Primofiores citrons ir slavens ar neatkārtojamo kvalitāti, kas piemīt tā smaržīgajai eļļai un ziediem, kuri cauru gadu piepilda pilsētas ielas ar reibinošu aromātu. Bergamote līdzsvaro aromāta enerģisko ieskaņu, savukārt rozā pipargraudu šķipsniņa piešķir nebēdnības dzirksti. Sirds notīs ar nepieredzētu maigumu uzplaukst kāda maz zināma balta puķe. Greipfrūtu koka ziedlapiņas ir līdzīgas neroli ziedlapiņām (vai šie koki nav radinieki?). Taču greipfrūta ziedlapiņas ir vēl dzirkstošākas, enerģiskākas un pat varētu teikt – elegantākas. Vienkārši izsmalcinātas un neizmērojami pievilcīgas. Taču vajag arī pretmetu, jo Kapri ir paradīze, kas paceļas no ūdens, tāpēc izcilā parfimēre Sofija Labē (Sophie Labbé) ir radījusi (ļoti) smalku jūras miglas akordu.  Tā beidzamā nots aizkavējas gaisā un mīklaini atgādina no jūras izskalotu koku. Desmitiem gadu šūpojies viļņos, tas beidzot rod mieru pludmalē. Aromāta noslēpumainība ir gluži kā šis krastā izsviestais koks, un kompozīcijas intensitāte atsauc atmiņā senas leģendas. Baltais muskuss piešķir maigumu un harmoniju, aromātam noapaļojoties liegā beigu notī.

 

 

LÕHNAKOMPOSITSIOON
Tipunoot

 • Bergamote
 • Citrons
Südamenoot

 • Greipfrūtu ziedi
 • Ūdens
Põhinoot

 • Baltais muskuss
 • Jūras koks
 • Dzintars