Matis Reponse Teint  Clarifying Care   (Fluīds pigmentācijas novēršanai) Matis Reponse Teint  Clarifying Care   (Fluīds pigmentācijas novēršanai) -15%
Matis Reponse Teint  Clarifying Care   (Fluīds pigmentācijas novēršanai)Matis Reponse Teint  Clarifying Care   (Fluīds pigmentācijas novēršanai)
Matis

Reponse Teint Clarifying Care

Vedelik näole
KAMPAANIA
10 ml 340 € 100 ml Valid:
from 2019-09-02
to 2019-09-15
33,99 € 39,99 €

Tootekirjeldus

Matis Reponse Teint  Clarifying Care 

(Fluīds pigmentācijas novēršanai)


Matis Reponse Teint  Clarifying Care ir lokāls ādas kopšanas līdzeklis, kas tieši un precīzi vēršas pret visām pigmentācijas problēmām neatkarīgi no to izcelsmes un apmēra un uzlabo ādas stāvokli. Samazinās tumšo pigmentācijas plankumu intensitāte un lielums, āda kļūst skaistāka un vienmērīgāka. Sastāvā ietilpst: potētā glikolskābe, kas eksfoliē ādu, padarot to gludu un noņemot melanīnu no ādas virsmas. Stimulē šūnu atjaunošanos, izlīdzina ādas toni. Nanocitrusu liposomas - citrusu flavonoīdi, kas sastopami citrusaugļu mizā. Tie koncentrējas liposomās. Citrusu flavonoīdi ir bagāti ar aktīvām molekulām un palēnina melanoģenēzes procesu, kas ir atbildīgs par tumšo pigmentācijas plankumu veidošanos, un vizuāli samazina tos. Stabilizēts C vitamīns ar glikozi izlīdzina ādas toni, samazinot melanīna pigmentu daudzumu ādā. Cīnās pret jau esošo melanīnu, nomācot tirozināzes darbību. Plūstoša un viegla tekstūra, paredzēta precīzas, mērķtiecīgas iedarbības panākšanai, ātri iesūcas ādā. Harmoniski svaigs augļu aromāts. 

LIETOŠANA


Uzklāt lokāli uz pigmentācijas plankumiem uz sejas, kakla, dekoltē zonas vai plaukstu virsmas ādas. Lietot no rīta un vakarā. Uzklāt uz attīrītas ādas pirms sejas krēma. Lai panāktu labākus rezultātus, izvairīties no uzturēšanās saulē. 

Tagasiside

Write a review