-20% VISIEM aromātiem (E-veikalā ievadi atlaides kodu: SMARZAS20. Veikalos uzrādi tukšu aromāta pudelīti) | 13.05.-26.05.2019.

BLOG

SkaistumamSAPŅO DROŠĀK UN SASNIEDZ VAIRĀK!

Mēs ticam, ka cilvēki visskaistākie ir tad, kad jūtas iedvesmoti būt un darīt to, ko paši vēlas un kas patīk.

Douglas dzīveAicinām komandā MĀRKETINGA SPECIĀLISTU ar igauņu valodas zināšanām

Ja tev patīk izaicinājumiun Tev ir igauņu valodas zināšanas, lasi tālāk!

 

 

SkaistumamSKAISTUMKOPŠANAS NOSLĒPUMI: ATKLĀJ SAVU 4 MINŪŠU «KĻŪSTI NEATVAIRĀMA» IKDIENAS RITUĀLU

 Atklāj savu 4 minūšu «kļūsti neatvairāma» ikdienas rituālu ar EISENBERG Les Essentiels du Maquillage.

AktuāliTESTĒJAM: TRENDĪGĀ KOREJAS KOSMĒTIKA AR THE SKIN HOUSE PRODUKTIEM

 Korejas kosmētika svin savu uzvaras gājienu - produkti ir iedarbīgi, kvalitatīvi, patīkamas tekstūras un par pieejamām cenām. Mūsu blogere Santa Kudreņicka testēja šobrīd viena no populārākajiem Korejas skaistumkopšanas zīmoliem The Skin House mūsu veikalos produktus un rezultāti ir patiesi lieliski!

SkaistumamTESTĒJAM: SKAISTUMKOPŠANAS SENSĀCIJA- KAPSULAS STILA MAKEUP KOLEKCIJA

 Mūsdienīgai, aktīvai un aizņemtai sievietei ne vienmēr ir laiks stundām ilgi sēdēt pie kosmētikas galda, lai sagatavotos jaunai dienai. Tā vietā viņa meklē kosmētikas produktus, kas ir efektīgi, universāli, lieliski veic savu darbu, ir ātri uzklājami un nav sarežģīti lietošanai. Douglas, sadarbojoties ar modeli un aktrisi Amber Valletta, ir izveidojuši kapsulas stila makeup kolekciju, kas sastāv no sešiem pamatproduktiem.

Skaistumam9 ĀDAS TIPI UN TIEM VISPIEMĒROTĀKIE DIENAS KRĒMI

 Sejas ādas klasifikācija ir daudz smalkāka par ierastajām 3 iedaļām - sausa / normāla / taukaina āda. Ņemot vērā ādas vecumu, izsitumu biežumu, jūtīgumu un citus faktorus, sastādījām dažādas sejas ādas kombinācijas un piemeklējām tām vispiemērotākos dienas krēmus.

Dzīvesstils7 SUPERIECIENĪTI MICELĀRIE ŪDEŅI, KAS ATTĪRA ĀDU AR MAGNĒTA JAUDU

 Micelārais ūdens kļuvis iemīļots, jo tas atbrīvo ādu no netīrumiem gluži kā magnēts, tai pat laikā neizjaucot tās dabisko mitruma slāni.

DzīvesstilsTESTĒJAM: THE SKIN HOUSE TOP PRODUKTI!

 Korejas skaistumkopšanas zīmols The Skin House mūsu veikalos un e-veikalā ir salīdzinoši nesen ienācis, taču ir iekarojis jau daudzu kosmētikas plauktiņus.

AktuāliJAUNAIS HITS - URBAN DECAY NAKED RELOADED ACU ĒNU PALETE

 Mūsu oriģinālā NAKED palete maina priekšstatu par ierasto. Esam neitrālajai toņu gammai vēlreiz piešķīruši jaunu definīciju un radījuši NAKED RELOADED acu ēnu paleti.

DzīvesstilsHOLIVUDAS ZVAIGŽŅU CIENĪGS IZSKATS ARĪ TEV - TAS IR IESPĒJAMS!

 Ikgadējās balvu pasniegšanu ceremonijās viena pēc otras uz sarkanā paklāja uzmirdz superzvaigznes, kurām ir pārsteidzoši tērpi, ideāli veidots grims un nevainojami matu sakārtojumi. Ja arī Tu vēlies sajusties kā slavenība, tad iesakām izmēģināt kādu no tēliem un grima variantiem, ko izvēlas zvaigznes.