PAPILDINĀTS PRODUKTU KLĀSTS! Izpārdošana līdz -50% | 01.07.-28.07.2019.

BLOG

SākumsEISENBERG SUBLIME TAN - SAUĻOŠANĀS LĪDZEKĻI SKAISTAI ĀDAI

EISENBERG ir radījis SUBLIME TAN - pretnovecošanās sauļošanās līniju, kas saglabā ādas jauneklīgumu, saņemot no saules tikai labāko. Iepazīsti tuvāko šo izsmalcināto saules kosmētiku!

Skaistumam10 aktuālas tendences lūpu grimā, kuras Tev ir jāizmēģina šogad

Vai zināji, ka katru gadu 6. jūlijā tiek atzīmēta Starptautiskā Skūpstu diena? Par godu svētkiem (un to, kā zināms, nevar būt par daudz) mēs esam sarūpējuši 20% atlaidi VISIEM lūpu dekoratīvās kosmētikas produktiem 6. jūlijā! Lai būtu vieglāk izvēlēties, kuras lūpu krāsas iegādāties, ieskaties mūsu sagatavotajā sarakstā ar 10 šobrīd aktuālākajiem trendiem lūpu grimā.

Aktuāli5 labākās skropstu tušas, lai izmēģinātu krāsaino tušu trendu

Krāsainās skropstu tušas ir ne tikai aizraujošs trends košām Instagram bildēm, bet arī reāls paņēmiens, kā atsvaidzināt savu grimu vasarā. Nemaz nerunājot par Līgo svētkiem, dārza ballītēm un festivāliem, kur krāsaina tuša iederēsies izcili. Lasi tālāk un uzzini, kuri ir TOP toņi un tušas, ar kurām sākt krāsaino tušu piedzīvojumu savā ikdienas skaistumkopšanas rutīnā!

AktuāliTESTĒJAM! Amerikas izslavētos “Glam glow” produktus ar skābi

Glam glow visiem zinām ar savām slavētajām sejas maskām, kuras savā ādas kopšanā iekļauj arī lielas Amerikas zvaigznes. Tagad zīmols piedāvā divus jaunumus- Supertoner “Exfoliating Acid Solution” un Superserum “6- Acid Refining Trearment”.

SkaistumamTESTĒJAM! Francijas kvalitātes dekoratīvo kosmētiku no Christian Breton

Piekritīsiet, ka mēs visi vasarā vēlamies iegūt saules noglāstītu, mirdzošu un brūnu ādu. Ja nesanāk laiks laiski gozēties saulītē, lai iegūtu šādas ādas izskatu, var ņemt palīgā dekoratīvo kosmētiku. Testējam Christian Breton jaunumus!

SkaistumamTESTĒJAM! Latvijas tirgū tikko ienākušus dabiskus bio/ eko produktus no “La Cure Beaute”

Mūsdienās arvien populārāks kļūst veselīgs dzīvesveids, kas sevī ietver ne tikai rūpes par to ko ēdam, bet arī par to, kādus skaistumkopšanas produktus izmantojam ikdienā. La Cure Beaute produktus īpaši novērtēs tie, kuri aizraujas un meklē dabiskus, ar naturālām sastāvdaļām radītus produktus. Iepazīsties ar šo zīmolu tuvāk! 

SākumsTESTĒJAM! Kinetics iedvesmojošā kolekcija- “BOSS UP”!

Kinetics  2019.  gada vasaras kolekcija “BOSS UP”  mūs visas mudina izvirzīt mērķus,  būt savas dzīves galvenajām noteicējām, veikt izmaiņas, kuras  nepieciešamas, lai nokļūtu tur,  kur vēlamies būt un pats galvenais- ļauties piedzīvojumam !

SkaistumamSAPŅO DROŠĀK UN SASNIEDZ VAIRĀK!

Mēs ticam, ka cilvēki visskaistākie ir tad, kad jūtas iedvesmoti būt un darīt to, ko paši vēlas un kas patīk.

Douglas dzīveAicinām komandā MĀRKETINGA SPECIĀLISTU ar igauņu valodas zināšanām

Ja tev patīk izaicinājumiun Tev ir igauņu valodas zināšanas, lasi tālāk!

 

 

SkaistumamSKAISTUMKOPŠANAS NOSLĒPUMI: ATKLĀJ SAVU 4 MINŪŠU «KĻŪSTI NEATVAIRĀMA» IKDIENAS RITUĀLU

 Atklāj savu 4 minūšu «kļūsti neatvairāma» ikdienas rituālu ar EISENBERG Les Essentiels du Maquillage.