Posts with category

Skaistumam

Skaistumam10 aktuālas tendences lūpu grimā, kuras Tev ir jāizmēģina šogad

Vai zināji, ka katru gadu 6. jūlijā tiek atzīmēta Starptautiskā Skūpstu diena? Par godu svētkiem (un to, kā zināms, nevar būt par daudz) mēs esam sarūpējuši 20% atlaidi VISIEM lūpu dekoratīvās kosmētikas produktiem 6. jūlijā! Lai būtu vieglāk izvēlēties, kuras lūpu krāsas iegādāties, ieskaties mūsu sagatavotajā sarakstā ar 10 šobrīd aktuālākajiem trendiem lūpu grimā.

SkaistumamTESTĒJAM! Francijas kvalitātes dekoratīvo kosmētiku no Christian Breton

Piekritīsiet, ka mēs visi vasarā vēlamies iegūt saules noglāstītu, mirdzošu un brūnu ādu. Ja nesanāk laiks laiski gozēties saulītē, lai iegūtu šādas ādas izskatu, var ņemt palīgā dekoratīvo kosmētiku. Testējam Christian Breton jaunumus!

SkaistumamTESTĒJAM! Latvijas tirgū tikko ienākušus dabiskus bio/ eko produktus no “La Cure Beaute”

Mūsdienās arvien populārāks kļūst veselīgs dzīvesveids, kas sevī ietver ne tikai rūpes par to ko ēdam, bet arī par to, kādus skaistumkopšanas produktus izmantojam ikdienā. La Cure Beaute produktus īpaši novērtēs tie, kuri aizraujas un meklē dabiskus, ar naturālām sastāvdaļām radītus produktus. Iepazīsties ar šo zīmolu tuvāk! 

SkaistumamSAPŅO DROŠĀK UN SASNIEDZ VAIRĀK!

Mēs ticam, ka cilvēki visskaistākie ir tad, kad jūtas iedvesmoti būt un darīt to, ko paši vēlas un kas patīk.

SkaistumamSKAISTUMKOPŠANAS NOSLĒPUMI: ATKLĀJ SAVU 4 MINŪŠU «KĻŪSTI NEATVAIRĀMA» IKDIENAS RITUĀLU

 Atklāj savu 4 minūšu «kļūsti neatvairāma» ikdienas rituālu ar EISENBERG Les Essentiels du Maquillage.

SkaistumamTESTĒJAM: SKAISTUMKOPŠANAS SENSĀCIJA- KAPSULAS STILA MAKEUP KOLEKCIJA

 Mūsdienīgai, aktīvai un aizņemtai sievietei ne vienmēr ir laiks stundām ilgi sēdēt pie kosmētikas galda, lai sagatavotos jaunai dienai. Tā vietā viņa meklē kosmētikas produktus, kas ir efektīgi, universāli, lieliski veic savu darbu, ir ātri uzklājami un nav sarežģīti lietošanai. Douglas, sadarbojoties ar modeli un aktrisi Amber Valletta, ir izveidojuši kapsulas stila makeup kolekciju, kas sastāv no sešiem pamatproduktiem.

Skaistumam9 ĀDAS TIPI UN TIEM VISPIEMĒROTĀKIE DIENAS KRĒMI

 Sejas ādas klasifikācija ir daudz smalkāka par ierastajām 3 iedaļām - sausa / normāla / taukaina āda. Ņemot vērā ādas vecumu, izsitumu biežumu, jūtīgumu un citus faktorus, sastādījām dažādas sejas ādas kombinācijas un piemeklējām tām vispiemērotākos dienas krēmus.

SkaistumamTESTĒJAM! DOUGLAS JAUNUMI: PIESĀTINĀTI LŪPU KRĀSU TOŅI UN FENOMENĀLS SENSATION EYES DUETS APJOMĪGĀM SKROPSTĀM

 Douglas Make Up kolekcija papildināta ar jauniem dekoratīvās kosmētikas produktiem, kas lieliski iederēsies ikvienas sievietes kosmētikas maciņā.

SkaistumamSKAISTUMKOPŠANAS PRODUKTI, KURI PADARĪS TEVI PAR JAUNGADA BALLES KARALIENI

 Lai Jaunais gads iesāktos līksmi un koši ar skaistiem piedzīvojumiem, noteikti ir jāparūpējas par savu vizuālo tēlu Vecgada ballītē. Iepazīsties ar, mūsuprāt, spožākajiem (arī burtiskā nozīmē) produktiem, kuri Tavu tēlu padarīs neaizmirstamu un krāšņu! Un, protams, neaizmirsti par sirsnīgu smaidu! Vēlam spožu Jauno Gadu!

SkaistumamMATU GRIEZUMU, SAKĀRTOJUMU UN KRĀSU TENDENCES 2019. GADAM

 Jauns gads, jauna dzīve, jauna frizūra!