Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Dual-Use Serum  (Serums matiem) Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Dual-Use Serum  (Serums matiem)
Alterna

Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Dual-Use Serum

Serums/matu eļļa
Matu tips: Krāsotiem matiem, Sausiem matiem, Bojātiem matiem
Dāvana
Dāvana! TREŠAIS paraudziņš dāvanā - Beauté Pacifique

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 19.09. un 20.09., DĀVANĀ saņemsi papildu trešo PARAUDZIŅUBeauté Pacifique Paradoxe Anti-Age acu krēmu (3 ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 19.09. un 20.09.2019.

50 ml 98 € par 100 ml
48,99 €

Produkta apraksts

Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Dual-Use Serum

(Serums matiem)


Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold Dual-Use Serum matu krāsu atdzīvinošs serums spīdumam un UV aizsardzībai krāsotiem matiem. Matu krāsu atdzīvinošs serums spīdumam un UV aizsardzībai krāsotiem matiem, ko var izmantot kā matos atstājamu, intensīvi kopjošu līdzekli, lai atjaunotu matu dabisko mirdzumu, vai kā matu masku, lai atdzīvinātu matu krāsu un atjaunotu tās spilgtumu. Piemērots visiem, kam krāsoti mati un kas vēlas aizsargāt matu krāsu no izbalēšanas. Pamatsastāvdaļas: Dual Capture komplekss - unikāla tehnoloģija, kas satur aveņu lapu eļļu un saulespuķu sēklu eļļu. Dabiski antioksidanti, kas satur A, C un E vitamīnus, kā arī omega-3 taukskābes, kas aizsargā matu krāsu no izbalēšanas un palīdz saglabāt tās spilgtumu. Kaviāra ekstrakts satur aminoskābes un omega-3 taukskābes, kas nogludina matu virsmu un nodrošina spīdumu. Seasilk® jūras augu maisījums, kas nodrošina izteiktu mitrināšanu un palīdz atjaunot bojātus matus. Enzīmu terapija® - ekskluzīvs enzīmu un minerālvielu maisījums, kas nodrošina barības vielu iesūkšanos dziļi matos.

LIETOŠANA


Lai atjaunotu matu dabisko mitruma līdzsvaru un mirdzumu, izmantot kā matos atstājamu, intensīvi kopjošu līdzekli. Ieklāt 2-4 dozatora devas seruma tīros, ar dvieli nosusinātos matos. Neizskalot!  

Lai atdzīvinātu matu krāsu, izmantot kā masku. Sajaukt 6-8 dozatora devas seruma ar Alterna Caviar kondicionieri, ieklāt ar dvieli nosusinātos matos, ļaut iedarboties 3 minūtes un rūpīgi izskalot.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi