Berdoues Millésime Oud Wa Vanillia  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Berdoues Millésime Oud Wa Vanillia  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Berdoues Millésime Oud Wa Vanillia  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Berdoues Millésime Oud Wa Vanillia  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Berdoues Millésime Oud Wa Vanillia  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)Berdoues Millésime Oud Wa Vanillia  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)Berdoues Millésime Oud Wa Vanillia  (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Berdoues

Millésime Oud Wa Vanillia

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Koksne, Vaniļa/Zefīrs, Dzintars, Jasmīns
Dāvana
Dāvana! TREŠAIS paraudziņš dāvanā - Beauté Pacifique

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 19.09. un 20.09., DĀVANĀ saņemsi papildu trešo PARAUDZIŅUBeauté Pacifique Paradoxe Anti-Age acu krēmu (3 ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 19.09. un 20.09.2019.

100 ml 129 € par 100 ml
129 €

Produkta apraksts

Berdoues Millésime Oud Wa Vanillia

(Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)


Berdoues Millésime Oud Wa Vanillia slēpj sevī Taizemes ūda izteikto raksturu un Madagaskaras vaniļas siltumu. Mūsu parfimēri radījuši spēcīgu un aizraujošu aromātu ar intensīvām koka un dzintara notīm. Specifiskais: macerācija tiek pagarināta par mēnesi īpašā tvertnē 20% koncentrācijā (parfimērijas ūdens). Spēcīgs un izteikts aromāts. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA


Vaniļa Jasmīns Ūda koks Dzintars
Vaniļa Jasmīns Ūda koks Dzintars

  

 

 

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi