BEZMAKSAS PIEGĀDE ievadot kodu: PIEGADE. Akcija spēkā 19.08.-25.08.2019.

Bobbi Brown Dual-Ended Long-Wear Cream Shadow Stick 1,6 g Dusty Mauve&Malted Pink (Dubultās krēm Bobbi Brown Dual-Ended Long-Wear Cream Shadow Stick 1,6 g  (Dubultās krēmveida acu ēnas) -30%
Bobbi Brown Dual-Ended Long-Wear Cream Shadow Stick 1,6 g Dusty Mauve&Malted Pink (Dubultās krēmBobbi Brown Dual-Ended Long-Wear Cream Shadow Stick 1,6 g  (Dubultās krēmveida acu ēnas)
Bobbi Brown

Dual-Ended Long-Wear Cream Shadow Stick

Acu ēnas
Akcija
Bobbi Brown Dual-Ended Long-Wear Cream Shadow Stick 1,6 g Peach Mimosa/Taupe (Dubultās krēmveida acu
Peach Mimosa/Taupe 25,19 € 35,99 €
 

Produkta apraksts

Bobbi Brown Dual-Ended Long-Wear Cream Shadow Stick 1,6 g

(Dubultās krēmveida acu ēnas)


Šīs ilgstoši noturīgās, dubultās acu ēnas ir ģeniāls produkts - daži zīmuļa vilcieni un Jūs esat gatava doties! Pret izsmērēšanos drošā formula saglabā noturību līdz pat 8 stundām. Tās klājas bez aizķeršanās un ir lieliski piemērotas, lai ieēnotu, izceltu, izgaismotu acis vai radītu dūmakainu efektu.  Acu ēnas nesaveļas, neizsmērējas un neizbalē. Turklāt tās ir ūdensizturīgas!

LIETOŠANA


Viegli lietojamas pat steigā – novelciet ar zīmuli pār plakstiņiem un iztušējiet krāsu ar pirkstiem. Lai notīrītu, izmantojiet mūsu Long-Wear Makeup Remover dekoratīvās kosmētikas noņēmēju – acu ēnu ūdensizturīgā formula nav nomazgājama ar ziepēm un ūdeni vien.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi