SKAISTUMA IZPĀRDOŠANA līdz -50% | 03.06.-30.06.2019.

Bobbi Brown Instant Confidence Stick  (Efektīvs zīmulis krunciņu un grumbiņu maskēšanai) Bobbi Brown Instant Confidence Stick  (Efektīvs zīmulis krunciņu un grumbiņu maskēšanai) -20%
Bobbi Brown Instant Confidence Stick  (Efektīvs zīmulis krunciņu un grumbiņu maskēšanai)Bobbi Brown Instant Confidence Stick  (Efektīvs zīmulis krunciņu un grumbiņu maskēšanai)
Bobbi Brown

Instant Confidence Stick

Grima bāze
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Akcija
Bobbi Brown Instant Confidence Stick  (Efektīvs zīmulis krunciņu un grumbiņu maskēšanai)
3 g 31,99 € 39,99 € 1066 € par 100 g Akcija spēkā:
no 2019-06-03
līdz 2019-06-30
 

Produkta apraksts

Bobbi Brown Instant Confidence Stick

(Efektīvs zīmulis krunciņu un grumbiņu maskēšanai)


Bobijas burvju „dzēšgumija” – acumirklī notušē smalkas grumbiņas un krunciņas, padarot ādu gludāku un jauneklīgāku. Bezkrāsainā, elpojošā un īpaši gaisīgā formula viegli klājas un nemaz nav jūtama uz ādas – varēsiet to nēsāt visas dienas garumā. Izmantojiet, lai sagatavotu ādu nevainojamai dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai vai atjaunotu grimu un ierobežotu ādas spīdumu dienas gaitā. Formula, kas ir piesātināta ar iedarbīgu peptīdu, palīdz samazināt mazas grumbiņas un krunciņas jau uzklāšanas brīdī. Unikālais trīs suspensiju komplekss rada iedarbīgu, bet elpojošu notušējošo slāni, kas izlīdzina un uzlabo ādas tekstūru. Turklāt laika gaitā tas absorbē taukvielas un ierobežo ādas spīdumu.

Lietošana


Uzklājiet smalkajām grumbiņām un krunciņām pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas un dienas gaitā, lai izlīdzinātu un matētu ādu, un absorbētu taukvielas.