BEZMAKSAS PIEGĀDE visā Latvijā! Izmanto kodu: PIEGADE | 22.04.-28.04.2019.

BVLGARI Goldea The Roman Night  (Parfimērijas ūdens sievietei) BVLGARI Goldea The Roman Night  (Parfimērijas ūdens sievietei) BVLGARI Goldea The Roman Night  (Parfimērijas ūdens sievietei)
BVLGARI Goldea The Roman Night  (Parfimērijas ūdens sievietei)BVLGARI Goldea The Roman Night  (Parfimērijas ūdens sievietei)BVLGARI Goldea The Roman Night  (Parfimērijas ūdens sievietei)
BVLGARI

Goldea The Roman Night

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Muskuss, Vetīvers, Pipari, Jasmīns, Pačūlija, Roze
BVLGARI Goldea The Roman Night  (Parfimērijas ūdens sievietei)
50 ml 99,99 € 200 € par 100 ml
 
BVLGARI Goldea The Roman Night  (Parfimērijas ūdens sievietei)
30 ml 64,99 € 217 € par 100 ml
 

Produkta apraksts

BVLGARI Goldea The Roman Night

(Parfimērijas ūdens sievietei)


BVLGARI Goldea The Roman Night ziedu un muskusa šiprs izstaro tikai un vienīgi prieku, kas dzirkstī pavisam nevaldāmi un žilbinoši, kārdinot ar spēcīgu juteklību. Uzlecot mēnesim, atplaukst arī aromāta skurbinoši smaržīgie ziedi, lai vēstītu par nomodā aizvadītu krāšņu romiešu svētku nakti. Zem satumsušajām debesīm vizmo nakts jasmīna un tuberozes ziedi, un starp tiem izceļas sākuma notīs jaušamā nobriedušo zīdkoka ogu sulīgi gardā smarža. Meistarīgā aromāta pamatnotīs atklājas neatvairāmā šipra būtība, ko slēpj melnais muskuss, kā arī brīnišķīgi tīrās pačūlijas vidusnotis ar vieglu vetivērijas dvesmu. Goldea kolekcijas vilinošo garu pauž hipnotiskā un simboliskā Bvlgari čūska, kuras zvīņas apvij pudelītes kakliņu. Lokanā čūska, kas simbolizē kārdinājumu un dzīvi, senatnē bija krāšņa karalieņu varas zīme. Melnajās zvīņās viz valdzinājums, čūskai apvijot smaržu Goldea, The Roman Night pudelīti, gluži kā to aromāts ieskauj sievieti. Apburošo aromātu sargā caurspīdīgs vāciņš ar melnu apaļu kontūru. Mirdzot kā starojoša sieviete, smaržas Goldea, The Roman Night atspoguļo romiešu nakts karalienes būtību.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Zīdkoka ogas Bergomote   Melnie pipari
Zīdkoka ogas Bergomote   Melnie pipari

Sirds notis


Jasmīns Roze Tuberoze Peonija      
Jasmīns Roze Tuberoze Peonija      

Pamata notis


Vetivers Pačūlija Muskuss Sūnas  
Vetivers Pačūlija Muskuss Sūnas