-20% VISIEM aromātiem (E-veikalā ievadi atlaides kodu: SMARZAS20. Veikalos uzrādi tukšu aromāta pudelīti) | 13.05.-26.05.2019.

Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel  (Notievēšanas krēms ķermenim) Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel  (Notievēšanas krēms ķermenim)
Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel  (Notievēšanas krēms ķermenim)Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel  (Notievēšanas krēms ķermenim)
Douglas Focus

Body Thermo Active Cooling Gel

Ķermeņa krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Douglas Lepojas Dāvana
Dāvana! Douglas Focus

Iegādājoties Douglas Focus produktus 20 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Douglas auduma somu pelēkā VAI rozā krāsā.

*Dāvanas nesummējas. **Dāvanas nosacījumi spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 13.05.-02.06.2019.

 

Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel  (Notievēšanas krēms ķermenim)
200 ml 19,99 € 10,00 € par 100 ml
 

Produkta apraksts

Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel

(Notievēšanas krēms ķermenim)


Douglas Focus Body Thermo Active Cooling Gel efektīvs aktīvo vielu kokteilis, kas uzlabo ķermeņa siluetu. Sastāvā esošais kofeīns un capsicum sveķi apvienojumā ar rozā pipariem samazina tauku šūnas, pārveido siluetu un nostiprina ādu. Tā sildošais efekts uzlabo aktīvo vielu dziļaku iedarbību. Siluets tiek uzlabots un āda ir tonizēta un izlīdzināta.

LIETOŠANA


Uzklājiet uz augšstilbiem, vēdera un gurniem, uz tīras un sausas ādas. Nelietot uz bojātas vai iekaisušas ādas. Nelietot uz sejas. Izvairieties no saskares ar acīm, jutīgajām zonām un gļotādu. Pēc lietošanas nomazgājiet rokas. Lietošanas laikā var rasties viegls kairinājums un apsārtums. Šai reakcijai pakāpeniski jāizzūd.