SKAISTUMA IZPĀRDOŠANA līdz -50% | 03.06.-30.06.2019.

Douglas Make - Up Splendid Foundation Wet & Dry  (Pūderis un tonālais krēms) Douglas Make - Up Splendid Foundation Wet & Dry  (Pūderis un tonālais krēms) Douglas Make - Up Splendid Foundation Wet & Dry  (Pūderis un tonālais krēms) Douglas Make - Up Splendid Foundation Wet & Dry Nr. 06 (Pūderis un tonālais krēms) -80%
Douglas Make - Up Splendid Foundation Wet & Dry  (Pūderis un tonālais krēms)Douglas Make - Up Splendid Foundation Wet & Dry  (Pūderis un tonālais krēms)Douglas Make - Up Splendid Foundation Wet & Dry  (Pūderis un tonālais krēms)
Douglas Make - Up

Splendid Foundation Wet & Dry

Kompaktais pūderis
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Douglas Lepojas Dāvana Akcija
Dāvana! Douglas Make-up

Iegādājoties Douglas Make-up produktus 15 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Douglas kosmētikas maciņu.

*Dāvanas nesummējas. **Dāvanas nosacījumi spēkā 03.06.-30.06.2019.

 
Nr. 06 - Mega Tan 4 € 19,99 € Akcija spēkā:
no 2019-06-03
līdz 2019-06-30
 

Produkta apraksts

Douglas Make - Up Splendid Foundation Wet & Dry 10 g

(Pūderis un tonālais krēms)


Splendid Foundation Wet & Dry Jūs varat izmantot gan kā tonālo krēmu, gan kā pūderi. Brīnišķīgs pūderis, kuru izmantojot sausā veidā iegūsiet vieglu un dabisku pārklājumu, bet klājot kā tonālo krēmu iegūsiet optimālu segumu. Splendid Foundation Wet & Dry varat izmantot kā grima pamatu, bet ērtā izmēra dēļ arī kā pūderi, lai atjaunotu grimu dienas laikā. Jūs varat kombinēt uzklāšanu, lai veiktu sejas konturēšanu.

LIETOŠANA


Lai iegūtu dabisku izskatu uzklājiet un izlīdziniet Splendid Foundation Wet & Dry ar sausu sūkli uz sejas. Lai iegūtu optimālu pārklājumu uzklājiet Splendid Foundation Wet & Dry ar mitru sūklīti.