-25% VISIEM Collistar produktiem | 19.09.-22.09.2019.

EISENBERG Hydra Comfort (Mitrinošs komforta krēms ar bagātīgāku tekstūru) EISENBERG Hydra Confort (Mitrinošs komforta krēms ar bagātīgāku tekstūru)
EISENBERG

Hydra Confort

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Ļoti sausai ādai, Sausai ādai
50 ml 298 € par 100 ml
149 €

Produkta apraksts

EISENBERG Hydra Confort

(Mitrinošs komforta krēms ar bagātīgāku tekstūru)


EISENBERG Hydra Comfort pēc izskata atgādina jau iepriekš minēto EISENBERG Hydra Lifting sejas krēmu, bet pataustot uzreiz ir jūtama atšķirība. Tas ir biezākas konsistences, gandrīz vai atgādina sejas masku, tāpēc ir ideāli piemērots lietošanai vakarā. Tā sastāvā ir mazas bumbiņas, kuras patīkami masē seju, krēma uzklāšanas laikā, un uzreiz arī pazūd. 

Spēcīgs mitrinātājs, kas nodrošina intensīvu un noturīgu mitrināšanu, pateicoties unikālai biotehnoloģisku un augu valsts sastāvdaļu kombinācijai, kas nodrošina optimālu mitruma līmeni. Produktam piemīt arī nostiprinošas un atjaunojošas īpašības, kā arī aizsardzība pret brīvo radikāļu iedarbību.

EISENBERG Hydra Comfort aktīvās sastāvdaļas:

  • nodrošina optimālu mitrima līmeni,
  • nostirpina sejas ādu,
  • atjauno,
  • aizsargā pret brīvo radikāļu iedarbību.

 EISENBERG Hydra Comfort būs galvenais līdzeklis ar bagatīgu tekstūru, kas mitrinās, baros un izteikti uzlabos jūsu jaunības kapitālu. Ja dodat priekšroku vieglākai tekstūrai, izvēlaties EISENBERG Hydra Lifting!

Krēms ir piemērots lietošanai gan no rīta, gan vakarā un paredzēts sejas ādai, kurai nepieciešama īpaša mitrināšana un barošana. Uzklājot krēmu vakarā, no rīta sejas āda izskatās starojoša, maiga un veselīga.

LIETOŠANA


Lietot no rīta un/ vai vakarā uz pilnībā attīrītas sejas, kakla un dekoltē zonas ādas - atsevišķi, vai uz kāda no serumiem.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi