PAPILDINĀTS PRODUKTU KLĀSTS! Izpārdošana līdz -50% | 01.07.-28.07.2019.

EISENBERG Le Maquillage Precision Concealer  (Korektors) EISENBERG Le Maquillage Precision Concealer  (Korektors) EISENBERG Le Maquillage Precision Concealer  (Korektors) EISENBERG Le Maquillage Precision Concealer  (Korektors) EISENBERG Le Maquillage Precision Concealer  (Korektors) EISENBERG Le Maquillage Precision Concealer  (Korektors)
EISENBERG Le Maquillage Precision Concealer  (Korektors)EISENBERG Le Maquillage Precision Concealer  (Korektors)
EISENBERG

Le Maquillage Precision Concealer

Korektors
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Jaunums

Izvēlieties krāsu::

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

31.99 € 31.99
31.99 € 31.99
31.99 € 31.99
31.99 € 31.99
 
01 Pink 31,99 € Akcija spēkā:
no 2019-07-04
līdz 2019-07-28
 

Produkta apraksts

EISENBERG Le Maquillage Precision Concealer

(Korektors)


EISENBERG Le Maquillage Precision Concealer sejas toni koriģējoša un 8 stundas mitrinošā formula acumirklī noslēpj noguruma pazīmes un nepilnības. Tā fluīdveida, maigā un vieglā tekstūra satur kliņģerītes, kas savienojumā ar Trio-Molecular® Formula® nodrošina individuāli pielāgotu klājumu un svaigu, dabisku un veselīgu izskatu visas dienas garumā. Piemērots arī acu zonai un kontaktlēcu lietotājiem. Nekavējoties nosedz tumšos lokus, izsitumus, rētas un pigmentācijas plankumus. Ideāli piemērots arī vīriešiem, jo tā kamuflāžas efekts uz ādas nav pamanāms. 

LIETOŠANA


Var uzklāt pirms tonālā krēma vai pūdera, kā arī atjaunojot grimu dienas gaitā. Uzklāt nelieliem pieskārieniem ar izteiktas precizitātes daudzpusējo aplikatoru uz tumšajām vietām acu zonā un uz sejas. Nobeigumā ar pirkstu galiem sapludināt.