-25% VISIEM Collistar produktiem | 19.09.-22.09.2019.

EISENBERG Secret N°III Patchouli Noble  (Parfimērijas ūdens vīrietim) EISENBERG Secret N°III Patchouli Noble  (Parfimērijas ūdens vīrietim) EISENBERG Secret N°III Patchouli Noble  (Parfimērijas ūdens vīrietim) EISENBERG Secret N°III Patchouli Noble  (Parfimērijas ūdens vīrietim)
EISENBERG Secret N°III Patchouli Noble  (Parfimērijas ūdens vīrietim)EISENBERG Secret N°III Patchouli Noble  (Parfimērijas ūdens vīrietim)
EISENBERG

Secret N°III Patchouli Noble

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Pačūlija, Kardamons
Dāvana
Dāvana! TREŠAIS paraudziņš dāvanā - Beauté Pacifique

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 19.09. un 20.09., DĀVANĀ saņemsi papildu trešo PARAUDZIŅUBeauté Pacifique Paradoxe Anti-Age acu krēmu (3 ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 19.09. un 20.09.2019.

50 ml 238 € par 100 ml
119 €
30 ml 330 € par 100 ml
99 €

Produkta apraksts

EISENBERG Secret N°III Patchouli Noble

(Parfimērijas ūdens vīrietim)


EISENBERG Secret N°III Patchouli Noble, kad leģenda kļūst par īstenību... Pateicoties šai maigajai austrumnieciskajai sastāvdaļai uzplaukst šīs intīmās un valdzinošās smaržas. Pačūlija, kas ir vienlaikus ekstravaganta un izsmalcināta, aizved mūs uz sirdssiltām zemēm, kur tiek izpētītas visas tās duālisma šķautnes. Patiesa garšvielu eksplozija ar spīdošo un uzliesmojošo kardemonu, kas cildina pačūlijas hipnotisko un juteklisko pusi. Apvienojot spēku un emocijas, tas sajaucas ar mirres ciešo plūdumu, radot vēl pārliecinošāku harismu. Nebeidzamās gaismas un tumsas mūžības solījums.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi