-25% VISIEM Collistar produktiem | 19.09.-22.09.2019.

EISENBERG Soin Bi-Phasé Ultra-Hydratant(Dziļi mitrinošs divfāžu kopšanas līdzeklis)
EISENBERG

Soin Bi-Phasé Ultra-Hydratant

Sprejs
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Šobrīd nav

Produkta apraksts

EISENBERG Soin Bi-Phasé Ultra-Hydratant 

(Dziļi mitrinošs divfāžu kopšanas līdzeklis)


Neparasts divfāžu līdzeklis jutīgai un atūdeņotai ādai sejai, ķermenim un matiem: 5 dabīgās eļļas ar barojošām un atjaunojošām īpašībām maigi sajaucas kopā ar spēcīgu 24 stundu mitrinošu aktīvo sastāvdaļu*. E & A vitamīni cīnās ar brīvajiem radikāļiem un priekšlaicīgu novecošanos. Āda tiek intensīvi mitrināta un maiga. Anti-dehidrējošas un aizsargājošas īpašības: palēnina atūdeņošanos un aizsargā pret apkārtējās vides kaitīgo iedarbību. Mati ir mitrināti, zīdaini un dabiski spīdīgi.
*Mitrina ādas augšējos slāņus, mitrinošās aktīvās sastāvdaļas testētas uz brīvprātīgajiem.

LIETOŠANA


Pirms lietošanas labi sakratīt, lai abas sastāvdaļas sajauktos
SEJAI: Iesmidzināt plaukstā un maigi iemasēt attīrītā ādā, ieskaitot kakla un dekoltē zonu, kamēr līdzeklis pilnībā iesūcies . Var izmantot vienu, vai lietot kopā ar citu krēmu.
ĶERMENIM: Bagātīgi uzsmidzināt visam ķermenim un iemasēt ādā, kamēr līdzeklis pilnībā iesūcies. Lietot pēc dušas vai vannas. Pateicoties mikro pulverizatoram, uzklāšana ir vienmērīga.
Var izmantot vienu, vai lietot kopā ar citu ķermeņa krēmu.
MATIEM: 3 pielietošanas veidi:

 • Regulāra izmantošana: Bagātīgi izsmidzināt visā matu garumā. Atstāt iedarboties 15 minūtes, tad izmazgāt matus ar šampūnu . Pēc tam lietot ierasto kondicionieri, ja nepieciešams.
 • Intensīva izmantošana “Mājas SPA”: Bagātīgi izsmidzināt visā matu garumā. Izķemmēt matus un pārklāt tos ar karstu, mitru dvieli. Atstāt iedarboties 5 minūtes, tad izmazgāt matus ar šampūnu. Pēc tam lietot ierasto kondicionieri, ja nepieciešams.
 • Ļoti sausiem matiem iesmidzināt Dziļi Mitrinošo Divfāžu līdzekli plaukstā, ieklāt ļoti nelielu daudzumu matos un matu galos šķipsnu pa šķipsnai pirms ķemmēšanas.

Douglas Blogs| EISENBERG Ultra Hydrating Biphasic Care

KAS JĀŅEM LĪDZI SKAISTUMA SOMIŅĀ DODOTIES BRĪVDIENĀS VASARAS VIDŪ?

Eļļas vasarā ir izcils līdzeklis, lai mitrinātu un barotu dehidrētu ādu. EISENBERG inovācijās ir gājis soli uz priekšu, lai varētu piedāvāt “vienu vienīgo” nozīmīgo produktu, kas brīvdienās jāņem līdzi skaistuma somiņā: Soin Biphasé Ultra-Hydratant dziļi mitrinošu divfāžu kopšanas līdzekli.

Vienreizējs kopšanas līdzeklis, kas palēnina mitruma zudumu un aizsargā no apkārtējās vides ietekmes. Īsta skaistuma ieelpa sejai, ķermenim un matiem!

Šī produkta sastāvā ir  5 dabīgās eļļas ar barojošām un atjaunojošām īpašībām savienojumā ar 24h mitrinošo aktīvo sastāvdaļu, kā arī Hialuronskābi un Imperata Cylindrica. E un A vitamīni cīnās ar brīvajiem radikāļiem un priekšlaicīgu novecošanos.

 • Makadāmijas eļļa - nostiprina hidrolipīdo slāni un ļauj ādai saglabāt tās maigumu, kā arī elastīgumu. Piemērota sausai un nobriedušai ādai ar novājinātu hidrolipīdo slāni.
 • Saulespuķu eļļa - tiek uzskatīta par ādas uzlabojošu līdzekli dziļākajos slāņos un izcilu ādas mitrinātāju.
 • Argāna eļļa - bagāta ar sterīniem, tā aizsargā ādu no novecošanās un sausuma pazīmēm.
 • Naktssveces eļļa - bagāta ar svarīgajām taukskābēm, pazīstama ar barojošām, atjaunojošām, reģenerējošām un mitrinošām, kā arī tonizējošām un atjaunojošām īpašībām.
 • Pasifloras augļu eļļa - bagāta ar svarīgajām taukskābēm, tai piemīt pretiekaisuma un ādas iekaisumu mazinošas īpašības. Viegla, netaukaina eļļa, kas palīdz saglabāt mitrumu, aizsargāt un atjaunināt vienlaicīgi.

Lietošana SEJAI: Iesmidzināt plaukstā un maigi iemasēt attīrītā ādā, ieskaitot kakla un dekoltē zonu, kamēr līdzeklis pilnībā iesūcies. Var izmantot vienu, vai lietot kopā ar citu krēmu.

Lietošana ĶERMENIM: bagātīgi uzsmidzināt visam ķermenim un iemasēt ādā, kamēr līdzeklis pilnībā iesūcies. Lietot pēc dušas vai vannas. Pateicoties mikro pulverizatoram, uzklāšana ir vienmērīga. Var izmantot vienu, vai lietot kopā ar citu ķermeņa krēmu. Mūsu ieteikums gan ir uzklāt, iesmidzinot plaukstā, pretējā gadījumā, ja bagātīgi smidzināsi no 20cm attāluma, vannas istaba pārvērtīsies par slidotavu. Mitrinošais līdzeklis būs visur, ne tikai uz ķermeņa. Neviens taču nevēlas pēc skaistumkopšanas rituāla gūt traumas, paslīdot.

MATIEM šo izsmidzināmo līdzekli iespējams pielietot 3 veidos:

 • Regulāra izmantošana: Bagātīgi izsmidzini visu matu garumā. Atstāj iedarboties 15 minūtes, tad izmazgā matus ar šampūnu. Pēc tam lieto ierasto kondicionieri, ja nepieciešams;
 • Ļoti sausiem matiem iesmidzini dziļi mitrinošo divfāžu līdzekli plaukstā, ieklāj ļoti nelielu daudzumu matos un matu galos šķipsnu pa šķipsnai pirms ķemmēšanas;
 • Intensīva izmantošana “Mājas SPA”: Bagātīgi izsmidzini visu matu garumā. Izķemmē matus un pārklāj tos ar karstu, mitru dvieli. Atstāj iedarboties 5 minūtes, tad izmazgā matus ar šampūnu. Pēc tam lietot ierasto kondicionieri, ja nepieciešams.

Vairāk lasi Douglas blogā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi