-20% VISIEM aromātiem (E-veikalā ievadi atlaides kodu: SMARZAS20. Veikalos uzrādi tukšu aromāta pudelīti) | 13.05.-26.05.2019.

Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu   (Tualetes ūdens vīrietim) Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu   (Tualetes ūdens vīrietim) Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu   (Tualetes ūdens vīrietim)
Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu   (Tualetes ūdens vīrietim)Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu   (Tualetes ūdens vīrietim)Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu   (Tualetes ūdens vīrietim)
Giorgio Armani

Acqua Di Gio Absolu

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Augļi, Koksne, Pačūlija
Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu   (Tualetes ūdens vīrietim)
125 ml 125 € 100 € par 100 ml
 
Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu   (Tualetes ūdens vīrietim)
75 ml 95 € 127 € par 100 ml
 
Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu   (Tualetes ūdens vīrietim)
40 ml 65,49 € 164 € par 100 ml
 

Produkta apraksts

Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu 

(Tualetes ūdens vīrietim)


Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu aromāts, kas akcentē ūdens būtību, tā dziļumu, spēku un nozīmi dabai. Tas ir pasaules uzskats, ko mums dod Giorgio Armani, tā ir pasaule, kurā ūdens un koku alianse noved mūs pie mūžīgās vīrišķības. Mēs redzam vīrieša iemiesojumu, izceļot tā gudrību un apzinīgu jutīgumu, kā arī izpratni par izsmalcinātu greznības eleganci. Pačūlija, ko iegūst Gvatemalā, ir viens no dabas patiesiem dārgakmeņiem - ideāls aromāta akcents. Acqua Di Gio Absolu dizains atspoguļo smaržas noslēpumaino svaigumu, kur izsmalcinātais lukss atbilst dabas simetrijai. Spilgta dzintara krāsā esošais aromāts rada saikni ar koku, siltumu un neizbēgamu dabas pievilinājumu, un tas ir iestrādāts spēcīgā, izturīgā stikla flakonā. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


    Augļi  
    Augļi  

Sirds notis


    Jūras notis Koksne      
    Jūras notis Koksne      

Pamata notis


    Pačūlija    
    Pačūlija