SKAISTUMA IZPĀRDOŠANA līdz -50% | 03.06.-30.06.2019.

Giorgio Armani Code Colonia   (Tualetes ūdens vīrietim) Giorgio Armani Code Colonia   (Tualetes ūdens vīrietim) Giorgio Armani Code Colonia   (Tualetes ūdens vīrietim) Giorgio Armani Code Colonia   (Tualetes ūdens vīrietim)
Giorgio Armani Code Colonia   (Tualetes ūdens vīrietim)Giorgio Armani Code Colonia   (Tualetes ūdens vīrietim)Giorgio Armani Code Colonia   (Tualetes ūdens vīrietim)Giorgio Armani Code Colonia   (Tualetes ūdens vīrietim)
Giorgio Armani

Code Colonia

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Citrusi, Apelsīna ziedi, Tonka pupas
Dāvana Populārs
Dāvana! Giorgio Armani

Iegādājoties Giorgio Armani aromātu vai aromātus 75 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Giorgio Armani Light di Gioia aromāta miniatūru (15 ml) sievietei VAI Acqua di Gio aromāta miniatūru (15 ml) vīrietim.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 03.06.-30.03.2019. ***Dāvanas vērtība 30 EUR.

Giorgio Armani Code Colonia   (Tualetes ūdens vīrietim)
50 ml 76,49 € 153 € par 100 ml
 
Giorgio Armani Code Colonia   (Tualetes ūdens vīrietim)
75 ml 87 € 116 € par 100 ml
 

Produkta apraksts

Giorgio Armani Code Colonia 

(Tualetes ūdens vīrietim)


Code Colonia piemīt tāda vīrieša elegance, kas zina, kā viegli un ar apdomu valkāt apģērbu, radot valdzinošu un pavedinošu auru. Apvieno vieglumu un dziļumu, un rada atšķirīgu un nemanāmu valdzinājumu. Šis vīrišķīgais valdzinājums ietver atbrīvotu attieksmi un eleganci, kas atklāj vīrieša patieso būtību. Saskarsme ar citiem ir patiesa un tieša kā diskrētais aromāts, kas atklājas tikai saskarsmē ar ādu. Code Colonia ir ļoti vienkāršs aromāts, kas ir ne tikai svaigs, bet viegli saprotams un sajūtams. Šis atbrīvotais un ikdienišķais aromāts neprovocē, bet piedāvā lieliskas sastāvdaļas un kvalitāti. Šo aromātu viegli valkāt, taču tas ietver arī īpašu eleganci. Tas ir juteklisks un pievilcīgs un jau no pirmā pieskāriena rada tūlītēju emocionālu saikni. Holivudas aktieris Chris Pine iemieso šo pievilcību. Tā ir Code Colonia oriģinalitāte: tas ir salicilāta paparžu aromāts, kas sākas ar izteiktu citrusa noti un beidzas ar spēcīgu, juteklisku koka un dzintara toni. Armani Code Colonia piedāvā citrusa (bergamots, mandarīns, rozā pipari) aromātu apvienojumā ar aromātiskām salvija notīm, kas spēlējas ar puķu notīm un saskaras ar salicilāta apelsīnu pumpuriem. Aromāts noslēdzas ar nedaudz spēcīgāku pamata noti, kas ietver koku, dzintaru, tonkas un heliotropa notis (lai sasniegtu papardēm tipisku kvalitāti). Atpazīstamā pudelīte ir tikpat stilīga kā dizainera apģērbi vīriešiem - atsvaidzinošā un pavedinoši zilā krāsā. Uz patinētā vāciņa iegravēta GA monogramma. Zemāk platā, melnā josta atgādina ikonisku smokinga jostu, kas ir elegances simbols. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergomote Mandarīns Rozā pipari
Bergomote Mandarīns Rozā pipari

Sirds notis


Apelsīna ziedi Muskatsalvija Apelsīna pumpuri
Apelsīna ziedi Muskatsalvija

Salicilāta 

apelsīna pumpuri

Pamata notis


Amberwood Tonka Heliotrope
Dzintarkoksne Tonka pupiņas Heliotrope