Vēl tikai līdz nedēļas beigām -15% VISAM make-up (izņemot komplektus un ceļojumu izmēra produktus). ATLAIDES KODS: SVETKI | 11.03.-24.03.2019.

Giorgio Armani Si Le Parfum 40 ml (Parfīms sievietei) Giorgio Armani Si Le Parfum 40 ml (Parfīms sievietei)
Giorgio Armani Si Le Parfum 40 ml (Parfīms sievietei)Giorgio Armani Si Le Parfum 40 ml (Parfīms sievietei)
Giorgio Armani

Si Le Parfum

Smaržas
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Citrusi, Vaniļa/Zefīrs, Jasmīns, Pačūlija, Vīraks
Giorgio Armani Si Le Parfum 40 ml  (Parfīms sievietei)
40 ml 140 € 350 € par 100 ml
 

Produkta apraksts

Giorgio Armani Si Le Parfum 40 ml

(Parfīms sievietei)


Sí Le Parfum no Giorgio Armani turpina Sí Eau de Parfum sajūtu ceļu. Tas ir pulsējošs un juteklisks aromāts ar intensīvu dzintara līniju aromātā, kas atmodina stipras sievietes žilbinošo sievišķību. Sí Le Parfum — lakonisks nosaukums, kas atsauc atmiņā īpaši izvēlētu sastāvdaļu harmoniju. Ar māksliniecisku pieskārienu radīta tumsas pārtapšana gaismā. Nevainojamais kontrasts un kustību elegance atklāj daudzšķautņainu un pilnīgu harmoniju. Sí Le Parfum svin būtisko. Saduroties mirdzošajam upeņu tumšajam tonim un dzintara kvēlei, ēnas un gaismas kontrasts atklāj tradicionālās smalkās parfimērijas mantojumu. Aromāta mūsdienīgo chypre akordu caurvij nebijis jutekliskums. Ar pirmajām sajustajām Sí Le Parfum notīm atklājas raksturs, kas atspoguļojas izteiksmīgajā un piesātinātajā upeņu aromātā. Tā valdzinošais nektārs ir piesātināts ar bergamotes aromātu, kas ir kā starojošs veltījums Giorgio Armani Itālijai. Gaisma pārtop zeltaini mirdzošās ēnās, kad pirmās vīraka sveķainuma dūmu vītenes liegi aizskar sievišķīgo jasmīna aromātu, kas atmaigst Osmanthus ziedu samtaino augļu nošu klātbūtnē. Dzintara akorda piesātinātību vairo neaizmirstama benzoina sveķainuma pārpilnība mijiedarbībā ar vaniļas un kalnrozīšu aromātiem un pačūliju esenci, kas ietin ādu starojošā siltumā.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergomote Upenes
Bergomote Upenes

Sirds notis


Jasmīns Osmantus Vīraks
Jasmīns Osmantus Vīraks

Pamata notis


Pačūlija Dzintars Benzoīns Vaniļa
Pačūlija Dzintars Benzoīns Vaniļa

Nepietiekami novērtēta, taču grezna, Sí Le Parfum pudele ir kā veltījums smalkajai parfimērijai un tās izsmalcinātajām pudelēm no cita laikmeta, kuru vienlaikus caurstrāvo izteiksmīgs mūsdienīgums, atklājot vēl vienu Giorgio Armani „rokraksta” šķautni. Šī unikālā savoir-faire pieeja pielāgojas laikmetīgam plūdumam, ļaujot apvienot pagātni ar nākotni. Biezajā stiklā izliektās līnijas izstaro mirdzumu, kas atklājas arī kristāldzidrajā stikla vāciņā. Gaisma uzvar tumsu, noslēdzot to ar šauru zelta līniju. Izsmalcinātā dzintara smarža, šķietami iesprostota pudelē, ir gluži kā gaismas apspīdēta pukstoša sirds. Dūmakaini melnais pārklājums ir gandrīz nemanāms. Katra nianse saplūst ar nākamo, radot spēka, cēluma un elegances auru.