-25% VISIEM Collistar produktiem | 19.09.-22.09.2019.

Lancôme Énergie de Vie The Liquid Care (Ādu mitrinošs līdzeklis) Lancôme Énergie de Vie The Liquid Care  (Ādu mitrinošs līdzeklis)
Lancôme

Énergie de Vie The Liquid Care

Sejas krēms-fluīds
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
50 ml 123 € par 100 ml
61,49 €

Produkta apraksts

Lancôme Énergie de Vie The Liquid Care

(Ādu mitrinošs līdzeklis)


Énergie de Vie The Liquid Care – mitrināšanas spēkstacija katrā pilienā! Pārsteidzoši svaiga konsistence. Tā uzmundrina un nostiprina ādu, ļaujot tai izskatīties svaigai un veselīgai. Tās sastāvā ir godži ogas, Francijas citronu balzams un genciānas ekstrakts, tāpēc tā nodrošina īpašu ādas kopšanu un barošanu. 

Losjons – serums – krēms – visi vienā. Izlīdzinošs un ādas mirdzumu pastiprinošs Liquid Care ādas kopšanas līdzeklis, kas ietver jauno Lancôme Liquid care™ vīziju. Visaptveroša, kombinēta ādas kopšana, jo tas ir tik svaigs kā losjons, tik koncentrēts kā serums un tik mitrinošs kā Lancôme krēms.

Izmēģinājušas sievietes, kuras cieš no lielpilsētas radītā noguruma: nepietiekams nakts miegs, jo jārūpējas par mazu bērnu (pārgurums), dažādi pasākumi vēlu vakaros (pārāk intensīva sabiedriskā dzīve) vai garas stundas birojā (pārāk daudz stresa).

LIETOŠANA


Lietojiet kā ikdienas mitrinātāju, no rīta un vakarā uzklājot VIENU DOZATORA DEVU attīrītai ādai un iemasējot līdzekli ādā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi