Michael Kors Sexy Ruby   (Parfimērijas ūdens sievietei) Michael Kors Sexy Ruby   (Parfimērijas ūdens sievietei) Michael Kors Sexy Ruby   (Parfimērijas ūdens sievietei) Michael Kors Sexy Ruby   (Parfimērijas ūdens sievietei)
Michael Kors Sexy Ruby   (Parfimērijas ūdens sievietei)Michael Kors Sexy Ruby   (Parfimērijas ūdens sievietei)Michael Kors Sexy Ruby   (Parfimērijas ūdens sievietei)
Michael Kors

Sexy Ruby

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Jasmīns, Roze, Kašmirs
50 ml 156 € par 100 ml
77,99 €

Produkta apraksts

Michael Kors Sexy Ruby 

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Michael Kors Sexy Ruby parfimērijas ūdens, kam iedvesma gūta no unikālās saiknes starp valdzinājumu, spēku un glamūru — tur fantāzija tiekas ar sievišķību, bet sieviete sasniedz seksapīla pilnību. Drosmīgi grezns, brīnišķīgi daudzšķautņains un valdzinoši apburošs. Aromāts, kas ir tikpat brīnumains kā dārgakmens, kas kalpo par tā iedvesmas avotu. Michael Kors Sexy Ruby ir moderns šipra aromāts, kas mirdz intensīvā jutekliskumā. Aromātu ievada sulīgas avenes vilinājums un Apricot NaturePrint™, svaigi grieztas aprikozes smarža no Langdokas-Rusijonas reģiona Francijā. Mistiski vilinošie purpursarkanie dārgakmeņi iegūst dzīvības elpu, pateicoties intensīvai greznu rožu ziedlapiņu parādei, kas apvienojumā ar aprikozēm pielīdzināmi ādas maigumam. Pēcsmaržas toņi apvienojas satriecošā struktūru kakofonijā. Sūnainais kristāls piešķir dziļumu, pretnostatot mirdzošo un tumšo. Eksotiski sievišķīgais Indijas sambaka jasmīns aptver kašmira koksnes siltumu kārdinošam piedzīvojumam, kas ietver šo valdzinošo dualitāti.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Avene Aprikozes    
Avene Aprikozes    

 

Sirds notis


Jasmīns Roze          
Jasmīns Roze          

Pamata notis


Kašmira koksne        
Kašmira koksne        

 

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

Libre