-25% VISIEM Collistar produktiem | 19.09.-22.09.2019.

Placent Activ Milano Serum  (Matus nostiprinošs serums) Placent Activ Milano Serum  (Matus nostiprinošs serums) Placent Activ Milano Serum  (Matus nostiprinošs serums)
Placent Activ Milano Serum  (Matus nostiprinošs serums)Placent Activ Milano Serum  (Matus nostiprinošs serums)
Placent Activ Milano

Serum

Serums/matu eļļa
Matu tips: Visiem matu tipiem
Dāvana
Dāvana! TREŠAIS paraudziņš dāvanā - Beauté Pacifique

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 19.09. un 20.09., DĀVANĀ saņemsi papildu trešo PARAUDZIŅUBeauté Pacifique Paradoxe Anti-Age acu krēmu (3 ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 19.09. un 20.09.2019.

6x12 ml
10,99 €

Produkta apraksts

Placent Activ Milano Serum

(Matus nostiprinošs serums)


Matu kopšanai paredzētās Placent Activ Milano Serum ampulas ir izstrādātas, pamatojoties uz mūsu laboratoriju ilgstošo pieredzi, un tās satur placentas ekstraktu. Ampulās esošais atjaunojošas iedarbības losjons ir piemērots visu matu tipu kopšanai, taču īpaši iesakām to lietot plānu un trauslu matu kopšanai. Pastāvīga losjona lietošana piešķir matiem vitalitāti un atjauno to dabīgo veselību, samazinot matu izkrišanu. 

LIETOŠANA


Uzklāt vienas ampulas saturu uz mitras galvas ādas un viegli iemasēt. Atstāt produktu matos, un veidot matus kā ierasts. Neskalot. Lietošanas biežums: ārstējošais kurss sastāv no 12 lietošanas reizēm. Optimālā rezultāta iegūšanai iesakām lietot vienu ampulu ik pēc divām dienām. Rezultāta uzturēšanai iesakām tālāk lietot 1 vai 2 ampulas nedēļā. Sastāvā ietilpst: Placentas ekstrakts: 2:1 5%. ĀRĒJAI LIETOŠANAI. GLABĀT BĒRNIEM NEPIEEJAMĀ VIETĀ. IZMANTOJOT ROKU DVIELI, UZMANĪGI PĀRLAUZT AMPULU. PĒC IZLIETOŠANAS IZMEST AMPULU ATKRITUMOS. 12x6 ml

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi