REVOX B77 Just Peptides 10% Multi-Cocktail Serum REVOX B77 Just Peptides 10% Multi-Cocktail Serum REVOX B77 Just Peptides 10% Multi-Cocktail Serum
REVOX B77

REVOX B77 Just Peptides 10% Multi-Cocktail Serum Sejas serums

ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS: Nobriedušai ādai
ĪPAŠĪBAS: Elastīgumam, Grumbiņu izlīdzināšanai, Mitrinošs
KAM: Sievietei
Tikai e-veikalā
30 ml 0,27 € / 1 ml
7,99 €
Cena 5,99 € Iepērkoties vismaz par 19 €

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!
Akcija! -25%* SEJAS KOPŠANAS PRODUKTIEM TIKAI E-VEIKALĀ 17.04. - 19.04.2025. 25%* ATLAIDE SEJAS KOPŠANAS PRODUKTIEM, IEPĒRKOTIES VIRS 19 € *Atlaides nesummējas un neattiecas uz precēm ar atzīmi "laba cena" un "e-cena", dāvanu kartēm, komplektiem un ARMANI BEAUTY, DIOR, HELENA RUBINSTEIN, KIEHL'S, LA MER, RITUALS, SENSAI, SHISEIDO, SISLEY un THE ORDINARY zīmoliem.

Produkta apraksts

REVOX B77 Just Peptides 10% Multi-Cocktail Serum 

(Sejas serums)


REVOX B77 JUST PEPTIDES 10% ir daudzfunkcionāls serums sejai un kaklam. Peptīdi ir proteīnu – mūsu ādas galvenā būvmateriāla ‒ fragmenti. Bez tiem tā sāk zaudēt tvirtumu un elastību, sāk veidoties grumbas un mainīties tekstūra. Ādas peptīdi veicina kolagēna un elastīna ražošanu. Tas padara grumbas mazāk redzamas un veicina jauneklīgāka izskata ādu. Seruma formula ir viegla un ātri iesūcas ādā. Šis produkts ir īpaši noderīgs nobriedušai ādai, jo iedarbojas uz grumbām, kā arī tvirtuma un elastības zudumu. Kombinējiet to ar REVOX B77 JUST Caffeine 5%, REVOX B77 JUST Blend Oil kā daļu savas ikdienas skaistumkopšanas rutīnas.

 

Lietošana

Norādījumi: no rīta un/vai vakarā uzklājiet 4‒5 pilienus tīrai un sausai ādai un maigi iemasējiet, kamēr tas iesūcies ādā. Pagaidiet, kamēr tas nožūst, un tikai tad uzklājiet nākamo produktu. Uzmanību: nekombinējiet ar REVOX B77 JUST Vitamin C 20% vai tiešajām skābēm, jo skābes var mazināt produkta efektivitāti un kombinācija var izraisīt apsārtumu, pietūkumu, niezi un ādas toņa izmaiņas. Iespējama individuāla produkta nepanesība. Pirms pirmās lietošanas reizes ir ieteicams veikt ādas jutīguma testu. Ja rodas diskomforts, pārtrauciet produkta lietošanu.

Sastāvdaļas

Sastāvdaļas:

AQUA, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, CARBOMER, POLYSORBATE-20, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, XANTHAN GUM, PECTIN, HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN, SERINE, ARGININE, PROLINE, PHENOXYETHANOL, PPG-1-PEG-9 LAURYL GLYCOL ETHER, DISODIUM EDTA.

Uzmanību! Produkta sastāvs var būt mainīts. Pirms produkta lietošanas, lūdzu, pārbaudiet sastāvu uz iepakojuma. Precīzākais un aktuālākais sastāvdaļu saraksts ir atrodams uz produkta iepakojuma.

Brīdinājumi

Health hazard
Uzglabāt sausā vietā.Sargāt no saules gaismas.Brīdinājums: var izraisīt alerģisku ādas reakcijuNomazgāt ar lielu daudzumu ūdens/…NEIZRAISĪT vemšanu.Novērst nokļūšanu vidē.Pārtveriet izlijušo šķidrumu.““”"Nekombinēt ar: REVOX B77 JUST C vitamīnu 20% vai tiešajām skābēm, jo skābes var samazināt produkta efektivitāti un kombinācija var izraisīt apsārtumu, pietūkumu, niezi un ādas krāsas maiņu. Uzmanību
Iespējama individuāla produkta nepanesība. Pirms pirmās lietošanas ieteicams veikt jutības testu. Ja rodas diskomforts, pārtrauciet produkta lietošanu.“”“”.

Revuele Ltd.
Traianovi Vrata 5, Strelbishte, Office 1, 1408, Sofia, Bulgaria
sales@revoxb77.com

Atsauksmes

Irina (iegādājos) 2025-03-13 19:43
Diána (iegādājos) 2024-11-04 12:08
(iegādājos) 2024-10-08 15:11
Linda 2023-07-14 09:19
Ļoti patīkama tekstūra. Iedarbību vēl nevaru novērtēt.
Mairita 2023-04-21 16:11
Rakstīt atsauksmi Visas atsauksmes

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!