BEZMAKSAS PIEGĀDE ievadot kodu: PIEGADE. Akcija spēkā 19.08.-25.08.2019.

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa EDP (Parfimērijas ūdens sievietei) Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)
Salvatore Ferragamo

Signorina Misteriosa

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Augļi, Vaniļa/Zefīrs, Pačūlija, Apelsīna ziedi
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)
30 ml 53,99 € 180 € par 100 ml
 
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa EDP (Parfimērijas ūdens sievietei)
50 ml 77,99 € 156 € par 100 ml
 

Produkta apraksts

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa EDP

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Pat viselegantākā meitene slēpj noslēpumaino pusi. Neparedzamība ir viņas emblēma, noslēpums ir viņas būtība. Salvatore Ferragamo atklāj meiteņu neparedzamo pusi ar noslēpumaini drosmīgu aromātu. Negaidītais savvaļas kazenes aromāts izstaro kvēlojošu neroli. Apreibinoša balto ziedu aura. Apelsīnu ziedu maigās nianses savijas ar tuberozes jutekliskumu. Nepārprotami saldais, melnās vaniļas akords iezīmē aromāta bāzi.

 

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Kazene
 • Neroli
Sirds notis

 • Apelsīna ziedi
 • Tuberoze
Pamata notis

 • Pačūlija
 • Putukrējums
 • Vaniļa

Douglas Blogs | SALVATORE FERRAGAMO SIGNORINA MISTERIOSA

ATBRĪVO SAVU NOSLĒPUMAINO UN NEPAREDZAMO PUSI AR SALVATORE FERRAGAMO SIGNORINA MISTERIOSA

Salvatore Ferragamo modes nams nupat nācis klajā ar jaunāko papildinājumu Signorina aromātu kolekcijā – Signorina Misteriosa. Sekojot romantiskajai Signorina un pavedinošajai Signorina Eleganza, jaunākais aromāts Signorina Misteriosa noslēdz šo kolekciju kā nakts, kā kas noslēpumains un izaicinošs.

Pat viselegantākajai meitenei ir sava noslēpumainā puse – dvēselē apslēpta personiska telpa, kur viņa rod patvērumu, kad jūtas smejoši draiska. Tā ir vieta, kurā glabājas noslēpumi, kārdinājumi un vēlmes, tā ir viņas nerātnā un tumšā dvēseles puse, kuru viņa atklāj tikai dažiem un ar kuru viņai patīk parotaļāties. Viņa pati nosaka noteikumus šīm rotaļām, par kurām citi pat nenojauš. Viņas simbols ir neparedzamība, viņas būtība ir noslēpumainība.

Signorina pudelīti neparastā melnā ietērpā apvij ekskluzīvas greznības aura. Stikls ir neticami spīdīgs, un tā pilnīgi melnā krāsa piešķir Signorina taisnstūra pudelītei dižciltību.

Naksnīgās krāsas noslēpumainība lieliski saplūst ar sārtā zelta mirdzumu, savukārt izsmalcinātā pamatne ir ekskluzīvs papildu elements, kas visai kompozīcijai piešķir neaizmirstami krāšņu valdzinājumu. Zeltīto pamatni kā vēl viens rotājuma elements tur četri nelieli izciļņi, atgādinot Ferragamo ādas somiņu apakšpusi.

Radoša un novatoriska smaržu interpretācija par melnajiem toņiem. Aromāts, kurā atklājas pirmatnība, noslēpumi un mistērija, ko glabā katra meitene. Elegantas drosmes un izaicinošas uzdrīkstēšanās izpausme. Aromāts, kas ideāli atspoguļo meitenes personību, viņas pašapziņu un slēpto būtību. Skurbinoša smarža ar spēcīgu saldu kodolu.

Vairāk lasi Douglas blogā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi