Sensai Absolute Silk Micro Mousse  (Ārstnieciskas mikrodaļiņu putas sejai)
Sensai

Absolute Silk Micro Mousse

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Jaunums Dāvana
Dāvana! Sensai Gold

Iegādājoties Sensai jaunās atjaunojošās putas sejas ādai Absolute Silk Micro Mousse, saņemsi DĀVANĀ Sensai zeltīto kosmētikas somiņu ar 3 produktu miniatūrām.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 13.05.-02.06.2019.

Dāvana! Sensai White

Iegādājoties 2 Sensai ādas kopšanas līdzekļus (izņemot auduma salveti grima noņemšanai, vienreiz lietojamo acu masku un seju atsvaidzinošos papīrīšus), saņemsi DĀVANĀ baltu Sensai kosmētikas somiņu ar 4 produktu miniatūrām.

*Dāvanas nesummējas. **Dāvanas nosacījumi spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 13.05.-02.06.2019.

Sensai Absolute Silk Micro Mousse  (Ārstnieciskas mikrodaļiņu putas sejai)
90 ml 179 € 199 € par 100 ml
 

Produkta apraksts

Sensai Absolute Silk Micro Mousse

(Ārstnieciskas mikrodaļiņu putas sejai)


Sensai Absolute Silk Micro Mousse gaisīgas pūtas ar ogļskābās gāzes mikroburbulīšiem, kas uzlabo ādas stāvokli, apvienojumā ar Koišimaru zīdu Royal - patentēts maisījums, kas ieved jaunā skaistuma karalistē. Pirmajam ādas kopšanas solim lietojams losjons pret novecošanos mikroskopisku putu veidā. Tās ir piesātinātas ar visu Koišimaru zīda spēku. Unikālas zīdainas putas cīņai ar ādas novecošanos kā arī atjaunina ādu, piešķir tai maigumu un mirdzumu, samazina smalkās rieviņas. Mikroburbulīšu zinātne veicina asinsriti veselīgākam izskatam, saglabā veselīgu ādas ragvielas slāņaa pH līmeni un veicina ādas atmirušo šūnu dabisku nolobīšanos.  Putām ir maigs ziedu un augļu aromāts. Rezultātā iegūsiet elastīgu, gludu, mirdzošu un maigu ādu, kas līdzinās zīdam. 

LIETOŠANA


Lietot pēc sejas attīrīšanas no rīta un vakarā. Turiet flakonu vertikāli un izspiediet nepieciešamo daudzumu putu (aptuveni 3 cm diametrā) uz plaukstas. Uzmanieties, lai nesaspiestu burbulīšus, un tad uzklājiet līdzekli uz sejas, vaigiem, pieres, zoda, deguna. Maigi un lēni izlīdziniet putas pa visu seju un ļaujiet, lai mikroburbulīši iedarbojas. Pēc tam ādas stāvokļa uzlabošanai uzklājiet nākamo kopšanas soli, ko lietojat ikdienā.