Sensai Cellular Performance Wrinkle Repair Essence  (Pretgrumbu esence sejai) Sensai Cellular Performance Wrinkle Repair Essence  (Pretgrumbu esence sejai)
Sensai Cellular Performance Wrinkle Repair Essence  (Pretgrumbu esence sejai)Sensai Cellular Performance Wrinkle Repair Essence  (Pretgrumbu esence sejai)
Sensai

Cellular Performance Wrinkle Repair Essence

Serums/koncentrāts sejai
Dāvana
Dāvana! M&M'S Peanut

Dāvana katram pasūtījumam! Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 24.05.2019., saņemsi DĀVANĀ M&M'S Peanut konfektes (45 g).

*Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 24.05.2019.

Dāvana! Sensai White

Iegādājoties 2 Sensai ādas kopšanas līdzekļus (izņemot auduma salveti grima noņemšanai, vienreiz lietojamo acu masku un seju atsvaidzinošos papīrīšus), saņemsi DĀVANĀ baltu Sensai kosmētikas somiņu ar 4 produktu miniatūrām.

*Dāvanas nesummējas. **Dāvanas nosacījumi spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 13.05.-02.06.2019.

Sensai Cellular Performance Wrinkle Repair Essence  (Pretgrumbu esence sejai)
40 ml 182 € 455 € par 100 ml
 

Produkta apraksts

Sensai Cellular Performance Wrinkle Repair Essence

(Pretgrumbu esence sejai)


Sensai Cellular Performance Wrinkle Repair Essence būtība, kas ir iedvesmota no ādas gluduma un elastības. Vienīgā tehnoloģija, kas darbojas kā kolagēns dzīves laikā. Lai rūpīgi mazinātu grumbu veidošanos, ir nepieciešams veicināt veco kolagēna šķiedru sabrukšanu un jaunu parādīšanos. SENSAI  kolagēna tehnoloģija palīdz palielināt kolagēna dabisko aktivitāti. Tā ne tikai stimulē kolagēna šķiedru atjaunošanos un regulē tā metabolisma ciklu, bet arī aizsargā to, tāpēc tā ir vienīgā pretgrumbu tehnoloģija *, kas vienlaikus nodrošina ādas atjaunošanos. Spēcīgs pretnovecošanās sastāvdaļu komplekss. Maigas, gludas  tekstūras esence ir īpaši radīta grumbiņu izlīdzināšanai. Tās sastāvā ietilpst īpaša sastāvdaļa "Mēness persiku" lapu ekstrakts (Moon Peach Leaf Exstract), kas veicina ādas dabīgā kalogēna sintēzi. Tā palīdz samazinat grumbiņu parādīšanos un padara ādu elastīgu, nostiprinātu un zīdaini maigu. 

LIETOŠANA


Uzklāt no rīta un vakarā pirms ikdienas krēma.