BEZMAKSAS PIEGĀDE visā Latvijā! Izmanto kodu: PIEGADE | 22.04.-28.04.2019.

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Cream 50 ml (Sejas krēms)
Shiseido

Bio-Performance Glow Revival Cream

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Shiseido Bio-Performance Glow Revival Cream 50 ml (Sejas krēms)
50 ml 133 € 266 € par 100 ml
 

Produkta apraksts

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Cream 50 ml

(Sejas krēms)


Krēms piemērots jebkura vecuma sievietēm, kas vēlas iegūt vienmērīgu ādas toni un nevainojamu ādu. Glow Revival krēmu lieto no rītiem un vakaros.Patīkamā tekstūra maigi klājas uz ādas un ātri uzsūcas.

Līdzīgi kā citi līnijas produkti Glow Revival krēms satur:

 • Multi-Capisolve1124 tehnoloģiju; tā aktivizē Tie2 proteīnus, kas stiprina asinsvadu sienas un fibroblastus.
 • TXG Kompleksu; tas inhibē VEGF, augšanas faktoru, kas izraisa ādas apsārtumu un krunciņas.
 • Vilkābeles ekstraktu un gamma orizanolu, kas regulē ādas mikrocirkulāciju un skābekļa piesātinājumu.

Papildus - RenoCycle Sistēma uzlabo atjaunošanas kontroles funkciju bojātajās šūnās un nodrošina labāku šūnu atjaunošanos. Super Bio-Hialuronskābe mitrina ādu 24 stundas.

REZULTĀTS


Pēc vienas lietošanas reizes:

 • Āda nekavējoties tiek mitrināta
 • Āda ir elastīgāka, maigāka, gludāka

Pēc vienas nedēļas lietošanas:

 • Uzlabojas ādas reljefs
 • Āda kļūst starojoša
 • Ādas tonis kļūst gaišāks un vienmērīgāks

Pēc viena mēneša lietošanas:

 • Samazinās ādas apsārtums
 • Poras ir redzami mazākas
 • Uzlabojas vispārējais ādas izskats

Douglas Blogs | Testējam Bio - Perfomance jaunos produktus

TESTĒJAM: SHISEIDO BIO-PERFORMANCE GLOW REVIVAL SEJAS UN ACU KRĒMI

Japāņu zīmols Shiseido iepriecina ar inovatīviem risinājumiem skaistumkopšanas jautājumos jau 140 gadus, apvienojot Austrumu gudrības ar Rietumu zinātnes sasniegumiem. 

Pazīstamajam serumam Shiseido Bio-Performance Glow Revival Serum ir pievienojušies divi jauni produkti: sejas krēms Shiseido Bio-Performance Glow Revival Cream un acu krēms Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment.

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Cream krēms ir piemērots jebkura vecuma sievietēm, kuras vēlas iegūt nevainojamu sejas ādu. Es noteikti esmu šajā kategorijā, tāpēc ar lielu entuziasmu ķēros klāt tā testēšanai. Maigi rozā krēmam ir patīkama tekstūra - tas viegli klājas un ātri iesūcas āda. Smarža šķita nedaudz neierasta, bet man personīgi patika. Lietoju to gan no rīta, gan vakarā uz attīrītas sejas ādas. No rītiem, kad krēms bija iesūcies, klāju make-up, nelietojot papildus praimeri, un varu teikt, ka grims lieliski izskatījās un turējās visas dienas garumā. Uzreiz pēc krēma uzklāšanas jutu, ka āda tiek mitrināta. Pāris dienu laikā sausie plankumiņi uz pieres bija pazuduši pavisam, kas mani bezgalīgi iepriecināja, jo iepriekš neviens krēms nespēja ar tiem tikt galā. Pēc pāris nedēļu lietošanas, apsārtums uz vaigiem un ap degunu gandrīz pazuda un samazinājās arī poras. Kopumā sejas ādas tonis kļuva vienmērīgāks un starojošāks - tieši kā solīts aprakstā.

Acu krēms Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment tāpat kā dienas krēms, ir piemērots jebkura vecuma sievietēm. Tas ļauj iegūt acu zonu bez tumšiem lokiem, pietūkuma un krunciņām. Tūbiņai ir īpašs uzgalis - Kassa aplikators. Tas apvieno Rietumu masāžas elementus, kuri iedarbojas uz muskuļiem, ar tradicionālo Kassa masāžas tehniku, kura stimulē akupresūras punktus, kā arī enerģiju un šķidruma plūsmu. Lietoju acu krēmu no rītiem un vakaros, izmantojot arī Kassa aplikatoru masāžai. Man nekad nav bijušas problēmas ar pietūkumu, bet tumšie loki gan nepatīkami atgādina par sevi. Pāris nedēļu laikā tie acīmredzami samazinājās un āda acu zonā jutās labi mitrināta un gluda. 

Vairāk lasi Douglas Blogā.