Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete)
Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay Naked Cherry Palette  (Acu ēnu palete)
Urban Decay

Naked Cherry Palette

Acu ēnas
Dāvana Populārs
Dāvana! Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude (5 ml)

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 15.10.2019., saņemsi dāvanā trešo bezmaksas paraudziņu (5 ml): Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude (5 ml), tonis 02 Lys Rose.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 15.10.2019.

1 gab
54,99 €

Produkta apraksts

Urban Decay Naked Cherry Palette

(Acu ēnu palete)


Šis ir mūsu drosmīgākais iznāciens. Urban Decay Naked Cherry Palette acu ēnu palete – koķeta un salda!  Ar 12 iepriekš neredzētiem toņiem šī ķiršu sulīgā palete ļaus Tev radīt grimu, kuru neaizmirsīs. Šie divpadsmit jaunie acu ēnu toņi iekļauj maigas, matētas ēnas un mirdzošas metāliskas, kas variē no krēmīgiem plūmju toņiem līdz pat tumši violetiem ķiršu toņiem. Acu ēnām ir jābūt noturīgām visas dienas garumā un tas pat nav apspriežams. Kā visas iepriekšējās Urban Decay acu ēnu paletes, arī Naked Cherry ir radīta izmantojot formula, pateicoties kurai acu ēnas ir izcili pigmentētas, noturīgas un viegli pludināmas cita ar citu. Paletē, kura dekorēta ar izteiksmīgiem ķiršu attēliem, atrodas arī pilna izmēra spogulis un divpusēja acu ēnu otiņa, lai radītu izteiksmīgu un noteiktu grimu vai dūmakainu smoky. Naked Cherry palete būs odziņa, kas piešķirs papildus garšu Tavai dzīvei.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

Libre