BEZMAKSAS PIEGĀDE ievadot kodu: PIEGADE. Akcija spēkā 19.08.-25.08.2019.

Urban Decay UD X Kristen Leanne Kaleidoscope Dream Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay UD X Kristen Leanne Kaleidoscope Dream Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete) Urban Decay UD X Kristen Leanne Kaleidoscope Dream Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)
Urban Decay UD X Kristen Leanne Kaleidoscope Dream Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay UD X Kristen Leanne Kaleidoscope Dream Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)Urban Decay UD X Kristen Leanne Kaleidoscope Dream Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)
Urban Decay

UD X Kristen Leanne Kaleidoscope Dream Eyeshadow Palette

Acu ēnas
Urban Decay UD X Kristen Leanne Kaleidoscope Dream Eyeshadow Palette  (Acu ēnu palete)
1. gab. 44,49 €
 

Produkta apraksts

Urban Decay UD X Kristen Leanne Kaleidoscope Dream Eyeshadow Palette

(Acu ēnu palete)


Urban Decay Kristen Leanne koša un neaizmirsta blogere, kura iestājas par tādām vērtībām kā dzīvnieku aizsardzība un spilgtas krāsas ikdienas grimā. Savos video viņa ļauj izpausties savam mākslinieces garam, kuros parāda kā radīt neaizmirstamus vakara grimus, tā arī vieglākus dienas grimus. Dumpinieciskā blogere sadarbojoties ar Urban Decay ir radījusi ekskluzīvu produktu kolekciju, kas ir krāsaini un pamanāmi! Kaleidoscope Dream acu ēnu paletē ir 11 toņi, kas variē no pavasarīgi dzelteniem līdz tumšākiem toņiem. Katram no toņiem piemīt samtaina tekstūra, bagāts krāsas tonis, spēcīga sedzamība un kas ir būtiski - tie viegli pludināmi! 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi