Nicky Clarke

Iepazīstiet Nicky Clarke brīnišķīgo jauno matu kopšanas līdzekļu kolekciju. 25 gadu friziermākslas pieredze iepildīta burvīgās tūbās un pudelītēs.

Tagad kā vadošais Lielbritānijas frizieris un daudzu slavenību matu stilists, Nikijs Klarks ir radījis ekskluzīvu matu kopšanas līniju, kas piedāvā salona standartu ikdienas lietošanai.

Formula satur īpašu matus barojošu keratīnu kompleksu Kerastrength, augstvērtīgas dabīgās eļļas un ekstraktus, kas stiprina un baro matus no iekšpuses un aizsargā no ārpuses. Dabiskās sastāvdaļas piešķir līdzekļiem bagātīgu smaržu.

Nikijs saka: “Šajā jaunajā matu kopšanas līnijā es esmu ielicis visu, ko esmu iemācījies savas karjeras laikā. Es esmu ļoti lepns par rezultātu.”

 “Es un mana komanda nenogrustoši strādājām izvēloties pareizās sastāvdaļu kombinācijas un vislabākās formulas, lai sniegtu katrai sievietei tieši to, ko viņa vēlas – lieliskus matus.”

Nikija Klarka klientu vidū ir bijušas tādas slavenības kā supermodeles Keita Mosa un Naomi Kembela, Holivudas aktrise .

Sievietes bieži jautā Nikijam kā mājās panākt salona kvalitātes matus. Atbilde ir jaunā Nicky Clarke kolekcija, ko ir radījuši profesionāļi ar ilgu gadu pieredzi, izmantojot keratīnu kompleksu Kerastrength.

Visi Nicky Clarke produkti